КОІПОПК

Чер 24 2020

Print this Запис

Відбувся методичний вебінар для бібліотечних працівників області

23 червня 2020 року   проведено в режимі онлайн (застосунок Skype) методичний вебінар для методистів з бібліотечних фондів регіональних методичних служб, голів методичних об’єднань шкільних бібліотекарів та бібліотечних працівників закладів освіти з теми «Інноваційні методи формування ключових компетентностей бібліотекаря Нової української школи».

З вітальним словом до учасників заходу звернулась  Лариса Зініченко, завідувач відділу музейної освіти та бібліотечної справи КНЗ КОР «КОІПОПК», зазначивши, що кожна школа за програмою НУШ матиме у своїй структурі сучасну бібліотеку, яка стане ресурсним осередком для учнів і вчителів. Під час виступу було розкрито всі види компетентності бібліотекаря НУШ та акцентовано увагу на головній меті всіх новацій, які впроваджуються в бібліотеці  це – високоефективне, якісне та комфортне обслуговування користувачів.

Лариса Іовженко, завідувач бібліотеки Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21 Білоцерківської міської ради, підкреслила, що необхідною  умовою професійного зростання бібліотекаря, розкриття творчого потенціалу є, в першу чергу, особистісна зацікавленість у результатах своєї праці. Цьому сприяє й створення належних умов та максимальних можливостей для ініціативи, самостійності, творчого пошуку як на рівні закладу, так і на рівні регіону, а також участь у різних заходах з фахової майстерності. Виступаюча презентувала власний досвід зі створення інформаційного простору закладу освіти  та обґрунтувала необхідність формування медіакультури користувача бібліотеки.

 Валентина Суткова, завідувач бібліотеки  КНЗ КОР «КОІПОПК», зазначила, що освітній процес не може функціонувати без належного навчально-методичного забезпечення. Ознайомила з інформаційними ресурсами для Нової української школи, які є у фонді бібліотеки інституту. Презентовані видання допоможуть втілити головну мету НУШ: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя. І врешті – зробити українську школу відкритою, цікавою та сучасною.