КОІПОПК

Лис 30 2017

Print this Запис

Відбувся науково-практичний семінар для керівників регіональних методичних служб «Забезпечення реалізації наскрізних змістових ліній в освіті. Підприємництво і фінансова грамотність. Екологічна безпека та сталий розвиток»

29 листопада  2017 року в академії відбувся науково-практичний семінар для керівників регіональних методичних служб «Забезпечення реалізації наскрізних змістових ліній в освіті. Підприємництво і фінансова грамотність. Екологічна безпека та сталий розвиток».

У роботі семінару взяли участь:

Бачинська Євгенія Миколаївна, проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», кандидат  педагогічних наук, доцент;
Довгань Андрій Іванович, завідувач кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій, кандидат географічних наук, доцент;
Часнікова Олена Володимирівна, доцент кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій, кандидат педагогічних наук;
Паливода І.П., завідувач відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти;
Стадніченко Г.М., методист відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти;
Вихрестенко Ж.В., методист відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти.

Часнікова Олена Володимирівна та  Довгань Андрій Іванович провели науково-практичий семінар, на якому ознайомили керівників регіональних методичних служб із розвитком економічної компетентності сучасного вчителя,  реалізацією наскрізної змістової лінії «Підприємливість та фінансова грамотність в основній школі».

Після тренінгу проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Бачинська Є.М. висвітлила  питання про упровадження інноваційних проектів і програм в освітній процес у контексті реалізації Закону України «Про освіту».

У межах семінару проведено інструктивно-методичну нараду, на якій розглядалися такі питання:

  • Про проведення ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018».
  • Про роботу обласних професійних об’єднань педагогів у 2017/2018 н.р.та плани на 2018/2019 рік
  • Про функціонування віртуального методичного простору у 2017/2018 н.р.

 

За результатами проведення наради було вироблено такі рекомендації:

  1. Упроваджувати інноваційні проекти і програми в освітній процес закладів освіти відповідно до  Закону України «Про освіту» (з 01.12.2017)
  2. Забезпечити інформування педагогічних працівників – учасників та членів журі обласного туру конкурсу «Учитель року-2018» щодо термінів участі в конкурсі відповідно до наказу ДОН КОДА від 25 жовтня 2017 року № 334.
  3. Вивчити можливості та подати пропозиції щодо функціонування на базі закладів освіти регіону ООЗО та ОШППД відповідно до Концепції нової української школи на 2018-2020 роки.
  4. Забезпечити наповнення віртуального методичного простору інформацією за визначеним алгоритмом о 15.12.2017)