КОІПОПК

Сер 23 2018

Print this Запис

Відбувся науково-практичний семінар для вчителів англійської мови з теми: «Формування навичок 21 століття у процесі вивчення англійської мови»

З метою реалізації Концепції Нової української школи, Комунальним навчальним закладом  Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» спільно із видавництвом «MM Publications» та компанією «Лінгвіст» 22 серпня 2018 року  організовано та проведено науково-практичний семінар для вчителів англійської мови з теми: «Формування навичок 21 століття у процесі вивчення англійської мови». Захід відбувся  на базі Білоцерківської гімназії №2 Білоцерківської міської ради.

Програма семінару передбачала опрацювання таких питань:

  • компетенції 21 століття;
  • компетентнісний підхід до навчання  англійської мови у початковій школі;
  • цілі та методичні принципи навчання іноземної мови у ранньому віці;
  • новітні підходи до організації навчального процесу у початковій школі;
  • відбір навчально-методичних  матеріалів відповідно до комунікативної ситуації.

З вітальним словом до учасників заходу  звернулась Наталія Бендерець, в.о.ректора КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», оголосивши мету та завдання семінару;  Анна Гезь, методист видавництва «MM Publications» в Україні, представила навчально-методичний комплекс «Smart Junior 1 for Ukraine» та докладно зупинилась на особливостях роботи з вищезазначеним комплексом у перших класах. Практична частина семінару проведена за участі Анжели Констанс, спікера видавництва «MM Publications». Під час заходу учителі ознайомились із виставкою навчальної літератури видавництва «MM Publications» та компанії «Лінгвіст».

Методисти та учителі отримали сертифікати про успішну участь у семінарі. У семінарі взяли участь 238 осіб.