КОІПОПК

Жов 20 2015

Print this Запис

Відбувся навчальний тренінг у рамках проекту «Шкільна академія підприємливості 3»

15, 16, 19 жовтня 2015 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» відбувся навчальний тренінг у рамках проекту «Шкільна академія підприємливості 3».

Мета тренінгу – підготовка методистів-експертів Вінницької області до підтримки вчителів в процесі використання в школах публікації «Уроки з підприємницьким тлом».

На тренінгу були присутні 18 осіб.

20151019_133048

 

Навчання для методистів провели:

  • Мацієнко Ірина Миколаївна, завідуюча відділом методики викладання суспільних дисциплін КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»;
  • Києнко-Романюк Леся Анатоліївна, доцент кафедри управління та адміністрування КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».
  • Довгань Андрій Іванович, доцент кафедри педагогіки і психології, дошкільного та початкового навчання КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;
  • Мазуркевич Ірина Валеріївна, методист центру дистанційного навчання КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;
    20151019_135329

Учасники заняття обговорювали питання щодо розвитку  ініціативності та підприємливості, як основних життєвих компетенцій учнів, на уроках з різних предметів – біології, хімії, географії, української та іноземних мов, інформатики, математики, образотворчого мистецтва, інформатики тощо.