КОІПОПК

Гру 13 2018

Print this Запис

Відбувся обласний майстер-клас з теми «Аксесуари та прикраси (елементи декору) в українському етнічному стилі»

12 грудня 2018 року на базі ОНЗ Гребінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Васильківської РДА відбувся обласний майстер-клас Войтенко Світлани Іванівни, учителя обслуговуючих видів праці даного освітнього закладу з теми «Аксесуари та прикраси (елементи декору) в українському етнічному стилі» для вчителів трудового навчання (обслуговуючих видів праці).

Робота майстер-класу розпочалась із презентації навчального закладу директором школи О.В. Сілецькою, в.о.директора закладу.

Про організацію та зміст діяльності майстер-класу розповіла О.І. Сацюк, завідувач відділу трудового навчання КНЗ КОР «КОІПОПК».

Під час теоретичної частини Світлана Іванівна ознайомила учасників майстер-класу з історією виникнення та класифікацією вінків. Особливий акцент вчитель зробила на композиційних складових вінка, їх символіці та значенні, регіональних відмінностях.

Під час практичної частини майстер-класу учасники опановували технологію виготовлення різдвяного вінка. По завершенню роботи вчителі взяли активну участь в обговоренні результатів роботи.

Слухачі обласного майстер-класу висловили щиру вдячність за  високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні обласного майстер-класу працівникам методичного кабінету відділу освіти Васильківської РДА та ОНЗ Гребінківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Васильківської РДА.

Особливі слова похвали і вдячності прозвучали на адресу Світлани Іванівни Войтенко – за її доброзичливість, майстерність, гостинність а головне за мотивацію вчителів до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.