КОІПОПК

Жов 19 2018

Print this Запис

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС З ТЕМИ «УПРОВАДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ МАТЕМАТИКИ»

18 жовтня 2018 року Вишнівська загальноосвітня школа I-III ст. № 3 гостинно приймала учасників обласного майстер-класу «Упровадження інформаційних технологій у процесі вивчення математики», керівниками якого є Монько Наталія Володимирівна та Щедринська Олена Володимирівна.

Директор Вишнівської ЗОШ I-III ст.№3 Руденко Наталія Миколаївна презентувала досвід та перспективи розвитку навчального закладу. Відбулось перше заняття на якому була представлена методика практичного використання учителями даного закладу програмних засобів навчального призначення. Учасникам було запропоновано познайомитись з он-лайн сервісом LearningApps для створення інтерактивних вправ та технологією Plickers для здійснення опитування учасників освітнього процесу з використанням мобільних пристроїв.

Учителі були зацікавлені, активно працювали, оскільки практичне використання даних сервісів дасть можливість підвищити мотивацію учнів до вивчення математики, активізувати їх пізнавальну діяльність, використовувати гаджети як ефективний навчальний засіб.

Учасникам майстер-класу було запропоновано підготувати завдання для учнів з використанням он лайн сервісів LearningApps та Plickers.