КОІПОПК

Січ 18 2019

Print this Запис

Відбувся онлайн-семінар «Розвиток предметної компетентності вчителів фізичної культури в контексті Нової української школи»

17 січня 2019 року в режимі онлайн відбувся семінар-практикум «Розвиток предметної компетентності вчителів фізичної культури в контексті Нової української школи» для методистів регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів фізичної культури; учителів фізичної культури опорних закладів освіти.

Під час заходу розглядалися такі питання:

  • роль методичних служб у формуванні фахових компетентностей учителів фізичної культури;
  • діяльність обласних майстер-класів вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти в умовах реформування змісту сучасної освіти;
  • про організацію ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з футболу» у 2018/2019 навчальному році;
  • підвищення рівня професійної грамотності вчителів фізичної культури та обізнаності учнів з питань олімпійської освіти.

Вели семінар:

Лакіза Олексій Миколайович, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», кандидат педагогічних наук, доцент.

Качуровський Віктор Семенович, завідувач відділу фізичної культури та захисту Вітчизни КНЗ КОР «КОІПОПК».

У ході семінару було вироблено рекомендації:

  1. До плану роботи регіональних методичних об’єднань вчителів фізичної культури включати проведення практичних занять із вчителями за варіативними модулями навчальної програми з фізичної культури відповідно до графіків фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів районів, міст, ОТГ та розподілу навчального матеріалу з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти.
  2. До проведення практичних занять з методики навчання варіативним модулям регіональних методичних об’єднань учителів фізичної культури залучати провідних тренерів з видів спорту регіональних ДЮСШ та відомих спортсменів.
  3. Провести І (районний, міський, ОТГ) та взяти участь у ІІ (обласному) турах Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з футболу» у 2018/2019 навчальному році.
  4. Надавати методичну допомогу вчителям початкових класів закладів загальної середньої освіти з питань організації та проведення уроків фізичної культури і фізкультурно-оздоровчих заходів.
  5. З метою оновлення банку даних, до 28 січня 2019 року надіслати на електронну адресу viktоr-64@ukr.net план роботи регіонального методичного об’єднання вчителів фізичної культури на ІІ-й семестр 2018/2019 навчального року.