КОІПОПК

Тра 11 2019

Print this Запис

Відбувся онлайн-семінар «Трансформація педагогічного досвіду кращих вчителів Київщини у практику викладання предмета «Захист Вітчизни» та функціонування системи військово-патріотичного виховання в закладах освіти області»

10 травня 2019 року в онлайн режимі, відбувся семінар-практикум «Трансформація педагогічного досвіду кращих вчителів Київщини у практику викладання предмета «Захист Вітчизни» та функціонування системи військово-патріотичного виховання в закладах освіти області» для методистів регіональних методичних служб, які координують роботу вчителів захисту Вітчизни; учителів захисту Вітчизни обласних опорних закладів середньої освіти.

Під час семінару розглядалися такі питання:

 • досвід роботи фіналістів обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Захист Вітчизни»;
 • діяльність обласних майстер-класів вчителів захисту Вітчизни закладів загальної середньої освіти;
 • проведення навчально-польових занять (зборів) і навчально-практичних занять;
 • проведення заходів військово-патріотичного виховання;
 • роль регіональних методичних служб у впровадженні перспективного педагогічного досвіду кращих учителів захисту Вітчизни у широку педагогічну практику освітян області.

З метою впровадження передового педагогічного досвіду у практику викладання предмета «Захист Вітчизни» та функціонування системи військово-патріотичного виховання в закладах освіти Київської області, у ході семінару було вироблено рекомендації:

1. Під час регіональних методичних заходів з учителями захисту Вітчизни опрацювати досвід проведення педагогами області:

 • навчальних занять;
 • навчально-польових занять (зборів) і навчально-практичних занять;
 • заходів військово-патріотичного виховання.

2. Ознайомити вчителів захисту Вітчизни*:

 • з відеоматеріалами (уроками, практичними завданнями тощо) учасників обласного та фінального турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Захист Вітчизни»;
 • навчально-польових занять (зборів) і навчально-практичних занять»;
 • заходів військово-патріотичного виховання.

* – посилання на зазначені відеоматеріали розміщено у віртуальному кабінеті «Захист Вітчизни» порталу КНЗ КОР «КОІПОПК» в розділі «Конкурс «Учитель року».

3. З метою формування банку даних та обміну досвідом роботи регіональних методичних об’єднань учителів захисту Вітчизни, викладання предмета «Захист Вітчизни» та функціонування системи військово-патріотичного виховання в закладах освіти Київської області надсилати на електронну адресу viktоr-64@ukr.net фото, відеоматеріали (уроки, позаурочні заходи, майстер-класи, навчально-польові заняття та ін.)

4. З метою оновлення банку даних на електронну адресу viktоr-64@ukr.net до 07 червня 2019 року надати інформацію про проведення в 2018/2019 начальному році навчально-польових занять (зборів) і занять у лікувально-оздоровчих закладах з учнями 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів за алгоритмом.

Запис трансляції семінару на youtube каналі: http://youtu.be/hpREjvtFLoA