КОІПОПК

Гру 19 2019

Print this Запис

Відбувся партнерський форум соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child»

18 грудня на базі Університету державної фіскальної служби України, м. Ірпінь відбувся партнерський форум соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child». Захід організовано Київською обласною державною адміністрацією та Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

Метою проведення заходу є реалізація державної політики щодо створення в закладах освіти безпечного для життя і здоров’я дитини середовища та запровадження регіональних соціально-освітніх трансформацій та нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти Київщини.

У заході взяли участь керівництво КОДА та Київської облради, представники міністерств України та Державної служби якості освіти, працівники ГУ Держпродспоживслужби в Київській області, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, місцевих органів управління освітою, а також представники міжнародних організацій, освітніх закладів і наукових установ.

 Під час форуму для учасників було проведено інтерактивні діалогові платформи за локаціями:

пріоритети державної політики щодо створення безпечного та здорового освітнього середовища;

здорове та безпечне харчування дітей в освітньому просторі Київщини: регіональні соціально-освітні трансформації;

моделі організації якісного харчування в новій українській школі.

У межах проведення діалогових платформ було обговорено низку питань щодо організації здорового харчування дітей у закладах освіти, а також Віра Рогова, директор департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації презентувала освітянам регіональний проєкт «Якісне харчування – здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child», метою якого є створення системи забезпечення здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців, поширення знань і навичок здорового харчування в закладах освіти Київської області.

Модератором діалогової платформи «Моделі організації якісного харчування в новій українській школі» була Лариса Кабан, учений секретар Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», під час проведення якої керівникам закладів освіти Київщини розкрили основні питання моделі організації якісного харчування в новій українській школі.

У межах форуму «Якісне харчування – здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child» також відбулися виставки і презентації, зокрема, продукції вітчизняних виробників харчової промисловості та нового меню, розробленого фахівцями закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Матеріали форуму