КОІПОПК

Лют 13 2020

Print this Запис

Відбувся перший (заочний) етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»  

12 лютого 2020 року відбулося засідання журі щодо визначення переможців першого (відбіркового) етапу ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» (далі – Конкурс).

У І (районному, міському) етапі Конкурсу взяли участь вчителі фізичної культури області:

  • Атаманюк Сергій Сергійович (Морозівський НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленими вивченням окремих предметів – ясла-садок» ім. Дениса Поповича Баришівського району);
  • Багмет Максим Олександрович (Терезинське НВО «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківського району);
  • Бесідовська Наталія Юріївна (Ірпінська  ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 18 Ірпінської міської ради);
  • Близнюк Наталія Анатоліївна (Опорний заклад освіти «Ржищівська гімназія «Гармонія»);
  • Василів Ірина Володимирівна (Підгірцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Обухівської районної ради);
  • Герасименко Дмитро Дмитрович (Заклад загальної середньої освіти Луговицький НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Поліського району);
  • Грушова Ольга Іванівна (Житньогірський Комунальний заклад загальної середньої освіти Рокитнянського району);
  • Кутовий Олександр Олександрович (Калиновецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Таращанського району);
  • Мельник Тамара Ігорівна (Васильківський академічний ліцей «Престиж» Васильківської міської ради);
  • Митько Юрій Володимирович (Любомирівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» Згурівської районної ради);
  • Момотенко Тетяна Василівна (Богуславський ліцей № 2 Богуславської районної ради);
  • Мунтян Віктор Іванович (Шубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кагарлицької району);
  • Негрей Тетяна Іванівна (Центральненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Миронівської міської ради);
  • Резнік Василь Михайлович (Опорний навчальний заклад Гоголівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Броварського району);
  • Свиридович Юрій Петрович (Фастівецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Фастівського району);
  • Тітарук Віталій Олександрович (Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Васильківського району);
  • Фареник Юрій Михайлович (Ліцей «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради);
  • Чижов Сергій Сергійович (Матюшівська філія КОНЗ «Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області»);
  • Юрченко Михайло Вікторович (Тетерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної Пісківської селищної ОТГ).

Члени журі ознайомилися з поданими матеріалами та переглянули відеоуроки конкурсантів.
За рішенням журі, у фінальному етапу Конкурсу свої регіони будуть представляти:

Багмет Максим Олександрович
учитель фізичної культури Терезинського НВО «Загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківського району

Бесідовська Наталія  Юріївна
учитель фізичної культури Ірпінської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 18 Ірпінської міської ради

Резнік Василь Михайлович
учитель фізичної культури Опорного навчального закладу
Гоголівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів Броварського району

Тітарук Віталій Олександрович
учитель фізичної культури Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Васильківського району

Другий етап (фінал) ІІ (обласного) туру Конкурсу відбудеться 25 лютого 2020 року на базі Академічного ліцею № 5 Обухівської міської ради.

 Бажаємо фіналістам удалого виступу!