КОІПОПК

Бер 17 2016

Print this Запис

Відбувся семінар із теми: «Психолого-педагогічні підходи до розвитку школярів, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

16 березня 2016 року на базі Петропавлівсько-Борщагівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району відбувся семінар із теми: «Психолого-педагогічні підходи до розвитку школярів, які працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

У заході взяли участь:  Седеревічене Алла Олексіївна, завідувач відділу початкової освіти Комунального вищого навчального закладу Київського обласної ради «Академія неперервної освіти», методисти районно-методичного центру, методисти дошкільних навчальних закладів, учителі початкових класів, учителі-предметники, які працюють або розпочинають працювати за проектом з наступного навчального року.

У ході роботи було обґрунтовано психолого-педагогічні підходи до навчання учнів за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», визначено можливості створення оптимальних умов для розвитку їх творчого потенціалу, розкрито особливості наступності на різних ланках освіти.

Особливого настрою учасникам семінару додала мультимедійна візитка навчального закладу «Імідж створюємо разом», яку представив директор школи Татуревич Микола Олександрович.

Учитель початкових класів Мазур Лариса Зіновіївна ознайомила гостей з особливостями інноваційних підходів у навчанні молодших школярів за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Учасники семінару мали можливість відвідати фрагменти уроків у 4 класі з курсу «Навчаємося разом» (вчитель Мазур Л.З.), в 3 класі з математики (вчитель Артюх В.Ю.), в 1-х класах з читання (вчитель Лазебник О.О.) та «Людина і світ» (вчитель Головань І.М.). Учителями було презентовано цікаві інноваційні вправи: «Броунівський рух», «Вчитель», «Фотоапарат», «Зоряні перегони», «Сорока і Черепаха», «Повітряні кульки», «Звукорежисер» та ін.

Своїми результатами під час круглого столу ділилися вчителі-предметники Софіївсько-Борщагівського НВК Прокуда В.О. та Товстига С.А., а також батьки дітей, які навчаються за цією програмою.

Седеревічене А.О., регіональний координатор проекту, розповіла про  організацію підготовки педагогів, психолого-педагогічний та методичний супровід.

Свій творчий проект позакласної роботи «Діти – квіти України» з відео звітом представили вчителі зарубіжної літератури  Майданович Ю.В. та вчитель інформатики Полтавець Є.Ю.

Гості семінару вдячні директору, заступникам і педагогічному колективу закладу за інформаційно наповнений зміст та позитивну творчу атмосферу під час проведення семінару.