КОІПОПК

Лют 13 2018

Print this Запис

Відбувся семінар-практикум для учителів англійської мови опорних навчальних закладів Київської області

 

8 лютого 2018 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся семінар-практикум для   учителів  англійської мови  опорних навчальних закладів Київської області з теми: «Особливості викладання англійської мови у початковій школі в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти». Захід проведено спільно з видавництвом навчально-методичної літератури з англійської мови в Україні «Мacmillan». Завідувач відділу методики викладання іноземних мов та міжнародних освітніх програм академії Наталія Скрипчук та провідний методист видавництва Оксана Цегей обговорили з учасниками такі питання:

  • ключові компетентності учнів початкової школи в процесі вивчення англійської мови;
  • система комунікативно-орієнтованих вправ на занятті англійської мови в початковій школі;
  • навчально-методичне забезпечення викладання англійської мови у школі I ступеня в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти.

 

В ході проведення семінару тренер швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» Ярослава Кушнір ознайомила учасників із метою впровадження  громадянської освіти  та важливістю підтримки розвитку громадянського суспільства через поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні.  Тренер проекту зосередила увагу педагогів на  навчально-методичному забезпеченні, розробленому в рамках проекту, зокрема на посібниках з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини з серії «Живемо в демократії» авторства Рольфа  Голлоба. Учасникам було представлено освітню електронну платформу проекту та продемонстровано можливості її використання у навчанні з громадянської освіти. Використовуючи навчально-методичні посібники учителі розробляли практичні завдання щодо реалізації змістової лінії «Громадянська відповідальність» в процесі навчання англійської мови.

Кількість учасників: 24.