КОІПОПК

Кві 23 2019

Print this Запис

Відбувся семінар-практикум для вчителів російської мови  за темою «Реалізація компетентнісного підходу на уроках російської мови»

23 квітня 2019 року на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбувся семінар-практикум для вчителів російської мови за темою «Реалізація компетентнісного підходу на уроках російської мови».

У своєму виступі  методист відділу іноземних мов КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Кірнасовська Розалія Вільгельмівна висвітлила питання теоретичних основ, головної ідеї компетентнісного підходу, а також структури, основних характеристик, конструювання, форм реалізації та представлення компетентнісно орієнтованих завдань.

З особливостями реалізації компетентнісного підходу в підручниках Т.М. Полякової, О.І. Самонової учасників семінару ознайомила представник видавництва «Генеза» Камишанська Олена Юріївна.

Досвідом роботи із заявленого питання з присутніми поділилися вчителі-практики: Герасименко Ірина Володимирівна, учитель російської мови і зарубіжної літератури Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради та Володарська Валентина Михайлівна, учитель російської мови і зарубіжної літератури Клавдіївської ЗОШ I-III ступенів Бородянського району.