КОІПОПК

Гру 12 2017

Print this Запис

Відбувся семінар-практикум «Реалізація змістової лінії «Здоров’я і безпека» на уроках основ здоров’я у 5-9 класах» для вчителів основ здоров’я опорних навчальних закладів

12 грудня 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» було проведено  семінар-практикум «Реалізація змістової  лінії «Здоров’я і безпека» на уроках основ здоров’я у 5-9 класах» для вчителів основ здоров’я опорних навчальних закладів.

У роботі семінару-практикуму взяли участь Матущенко Тетяна Антонівна,  завідувач відділу методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров’я, Очкало Вікторія Василівна,  методист відділу методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров’я  та 24 вчителі основ здоров’я опорних навчальних закладів.

Під час роботи обговорили такі питання:

  • мета та зміст наскрізної лінії «Здоров’я і безпека» на уроках основ здоров’я у 5-9 класах;
  • перспективи та проблеми реалізації   змістової  лінії «Здоров’я і безпека» у закладах загальної середньої освіти.

Проведено практичні заняття:

  • Реалізація змістової  лінії «Здоров’я і безпека»  на уроках основ здоров’я у процесі впровадження проекту  «Вчимося жити разом»  у 5-9 класах.
  • Календарне-тематичне планування в умовах реалізації компетентнісного навчання основам здоров’я  у 5-9 класах.

Учасників ознайомлено з процедурою проходження курсів підвищення фахової кваліфікації учителів основ здоров’я у онлайн-режимі.