КОІПОПК

Тра 21 2019

Print this Запис

Відбувся семінар-тренінг для методистів обласних інститутів післядипломної освіти педагогічних кадрів та вчителів англійської мови

20 травня 2019 року відбувся семінар-тренінг для методистів обласних інститутів післядипломної освіти педагогічних кадрів та вчителів англійської мови. Захід організовано та проведено за ініціативи Tony Blair Institute For Global Change в рамках реалізації міжнародного проекту “Generation Global” з метою формування навичок введення діалогу між учнівською молоддю, налагодження співіснування різних культур та протидії екстремізму. В ході зустрічі розглядались такі питання: навички ведення діалогу; ідентичність:  cамоідентичність, соціальна ідентичність; значення та освітні можливості проекту “Generation Global” в контексті реалізації завдань Нової української школи.
У роботі семінару участь взяла Ярослава Кушнір, методист відділу міжнародних зв’язків КНЗ КОР “КОІПОПК”.
Для формування та розвитку ключових соціокультурних та  соціолінгвістичних компетентностей учнів, встановлення контактів із закладами освіти інших країн  педагогічним працівникам та учнівській молоді закладів загальної середньої освіти  рекомендовано зареєструватися на сайті проекту за посиланням: https://institute.global/co-existence/generation-global.