КОІПОПК

Вер 07 2017

Print this Запис

Відбувся стратегічний методичний форум за участі керівників регіональних методичних служб Київської області

В КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” 05 вересня 2017 року відбувся стратегічний методичний форум за участі керівників регіональних методичних служб Київської області

«Післядипломна освіта: вектори змін у контексті Нової української школи», де було обговорено такі питання:

  • Яким має бути учитель початкових класів нової української школи?
  • Сучасна регіональна методична служба.
  • Оновлення курсів підвищення фахової кваліфікації у контексті Нової української школи.
  • Особливості післядипломної освіти міжкурсового періоду.
  • Впровадження громадянської освіти у навчально-виховному процесі нової української школи.

Модераторами  груп були тренери швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»,  який реалізується в закладах освіти Київської області, – Бачинська Євгенія Миколаївна, Вихристенко Жанна Володимирівна, Лук′яненко Олена Андріївна.

У ході форуму учасниками обговорювалися такі питання щодо успішність освітніх реформ за умови  оновлення системи професійного розвитку педагогів та змісту науково-методичної роботи.

Учасникам заходу презентувався методичний ресурс для розвитку демократичного стилю керування навчальним процесом – методичний комплект посібників Ради Європи з ОДГ/ОПЛ, який використовується в закладах освіти Київщини завдяки реалізації швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Форум завершився аналізом та обговоренням пропозицій щодо практичних аспектів впровадження змін у післядипломній освіті у контексті Нової української школи.