КОІПОПК

Жов 06 2019

Print this Запис

Відбувся третій тур програми Американських Рад з міжнародної освіти «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) для учнів 8-10-х класів закладів загальної середньої освіти

05-06 жовтня 2019 року у тест-центрі на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» відбувся третій тур програми Американських Рад з міжнародної освіти «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) для учнів 8-10-х класів закладів загальної середньої освіти.

У І турі взяли участь 100 учнів 8-10-х класів Київщини. До ІІІ туру пройшли 18 учнів.

Учасники ІІІ туру були відібрані незалежною експертною комісією Вашингтону. Співробітники організації American Councils провели зустріч з учасниками та їх батьками. На цій зустрічі кожен учасник отримав анкету, на заповнення якої надається два тижні. Після цього анкета має бути повернена до офісу American Councils у м. Києві. Після зустрічі всі учасники третього туру склали стандартизований тест з англійської мови. Крім того, під час третього туру з кожним учасником проводилася індивідуальна співбесіда англійською та рідною мовами.

Після отримання анкет від учасників всі документи третього туру знову відсилаються до Вашингтону (США) для розгляду незалежною експертною комісією. Після прийняття рішення комісією, Офіс Американських Рад у Вашингтоні надає інформацію офіційним листом стосовно статусу учасника (фіналіст/альтернативний кандидат/не пройшов) через офіс Американських Рад в м. Києві. Після оголошення результатів учасники програми займатимуться підготовкою необхідних документів для отримання американської візи, фіналісти обов’язково проходять програму передвиїзної орієнтації у м. Києві. Учасники програми FLEX вирушають до Сполучених Штатів Америки у серпні 2020 року, в Україну вони повернуться у травні-червні 2021 року.

Детальну інформацію про програму FLEX та перебіг тестування, розміщено на веб-сайті Американських Рад за посиланням http://www.americancouncils.org.ua.

Контактна інформація – Американські Ради з міжнародної освіти, телефон: (044) 289-39-52; e-mail: flex@americancouncils.org.ua