КОІПОПК

Сер 19 2017

Print this Запис

Всеукраїнський тренінг-семінар для вчителів англійської мови та методистів закладів післядипломної педагогічної освіти

18 серпня 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Академія неперервної освіти» розпочав роботу тренінг-семінар в рамках експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти». Тренінг організовано Міністерством освіти і науки України за участі Британської Ради в Україні, видавництва та екзаменаційного департаменту Кембриджського університету. Учасниками проекту є 181 вчителя англійської мови зі всієї України, 22 методиста  закладів післядипломної педагогічної освіти.

Відкриття тренінгу відбувалося на базі БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня». Учасників  тренінгу привітали Коваленко Оксана Ярославівна, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Бендерець Наталія Миколаївна, проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Іваніщева Вікторія, менеджер проектів Британської Ради в Україні, Наконечний Сергій Павлович, директор БНВО «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня», Одольський Олег Вікторович, директор компанії «Лінгвіст», Саймон Етертон, менеджер програм з англійської мови Британської Ради в Україні.

   

       

Після урочистого відкриття учасники тренінгу розпочали роботу в групах, під час якої тренери Британської Ради ознайомлять їх з особливостями впровадження концепції Нової Української школи на заняттях англійської мови в початковій школі.