КОІПОПК

Жов 16 2018

Print this Запис

VІІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок»

З 11 по 13 жовтня 2018 року в місті Одесі на базі комунального закладу вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» за ініціативи Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України та підтримки Міністерства освіти і науки України відбувся VІІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок».

Цього року освітян України об’єднала тема фестивалю «Урок в умовах особистісно зорієнтованого і компетентнісного навчання» та спільна мета – окреслення кола проблем, пов’язаних зі специфікою уроку в умовах особистісно зорієнтованого і компетентнісного навчання; ознайомлення з практичним досвідом, ефективними методиками й технологіями вирішення проблемної теми; означення подальших напрямків реалізації засадничих ідей особистісно зорієнтованого й компетентнісного навчання.

На заході були проведені дискусії з питань становлення професійної компетентності педагога, виступи науковців, презентації творчих напрацювань, відбулися педагогічні майстерні, психологічні тренінги та коучинги, методичний аукціон, презентація видавництв, відвідання уроків, де учасники обмінялися досвідом і поділилися практичними набутками.

Київщина, як минулорічний господар свята, виконала почесну місію передачі Літопису фестивалю Одещині, яка радо приймала гостей у ці теплі жовтневі дні.

Для педагогічної спільноти фестиваль уже став місцем ознайомлення з новітніми педагогічними технологіями, майданчиком, який дав змогу реалізувати творчі задуми. Матеріали фестивалю регулярно публікуються в методичних часописах, електронних засобах інформації. Учасники форуму очолюють обласні і районні творчі групи з проблем особистісно зорієнтованого навчання, школи молодого вчителя.