КОІПОПК

Гру 13 2017

Print this Запис

Вітаємо колег з перемогою у Дев’ятому всеукраїнському конкурсі наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти

У ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» відбувся Дев’ятий всеукраїнський конкурс наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти.  Конкурс проходить під егідою Консорціуму закладів післядипломної освіти із залученням закладів післядипломної освіти – членів Українського відкритого університету післядипломної освіти.

Автори рукописів наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти змагалися у таких номінаціях:

  • монографії;
  • посібники;
  • методичні рекомендації;
  • дидактичні матеріали (опорні конспекти, робочі зошити, тощо);
  • спецкурси;
  • навчальні програми з навчально-методичним забезпеченням;
  • електронні ресурси навчання (електронні підручники, посібники, програми, дидактичні комп’ютерні ігри тощо).

Від КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» цьогоріч було надіслано 5 рукописів.

Відповідно до рішення науково-методичної ради Університету менеджменту освіти (протокол № 5 від 21 листопада 2017 р.), на засіданні якої відбулося підведення підсумків Дев’ятого всеукраїнського конкурсу наукових, навчальних і методичних праць з проблем післядипломної освіти, визначено переможців та лауреатів конкурсу.

З приємністю повідомляємо про результати участі науково-педагогічних і педагогічних працівників КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» у Конкурсі.

У номінації «Дидактичні матеріали» ІІІ місце вибороли навчальні посібники:

  • «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Частина ІІІ. Фаховий модуль. Психологія», за редакцією Панченко Тетяни Леонідівни, завідувача відділу практичної психології та соціальної роботи, кандидата психологічних наук;
  • «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Частина III. Фаховий модуль. Хімія», за редакцією Сотніченко Ірини Іванівни, доцента кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти, кандидата педагогічних наук, та Бобкової Олени Степанівни, методиста відділу методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров`я.

У номінації «Електронні ресурси навчання» ІІІ місце посів інформаційно-методичний збірник «Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2017/2018 навчальному році», редакційна колегія – Осадчий Іван Григорович, ректор, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник, Матушевська Олена Василівна, методист відділу музейної освіти і бібліотечної справи, Ткач Віталій Анатолійович, завідувач лабораторії інформаційних технологій.

Лауреатом конкурсу «За високу практичну цінність» визнано методичний посібник  «Методика організації самоосвітньої діяльності вчителів музичного мистецтва в системі післядипломної освіти», автором якого є Дубровіна Ірина Володимирівна, старший викладач кафедри філологічних, суспільно-гуманітарних та мистецьких дисциплін, кандидат педагогічних наук.

Колектив КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» щиро вітає колег з високими результатами у Конкурсі, бажає їм подальших успіхів  у професійній діяльності, нових здобутків і перемог!