КОІПОПК

Жов 05 2017

Print this Запис

Візит гостей із Республіки Польща до КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»

Група керівників закладів культури та освіти міста Щецин Західнопоморського воєводства Республіки Польща відвідала Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Академія неперервної освіти». У ході візиту відбувся круглий стіл, під час якого ректор Академії, доктор педагогічних наук Іван Григорович Осадчий ознайомив гостей з системою післядипломної освіти в Україні. Найбільший інтерес польських освітян викликала інформація про зміни, пов’язані з реалізацією Концепції Нової української школи та прийняттям нового Закону України про освіту.

Під час круглого столу був підписаний договір про партнерство та спільну культурно-історичну та науково-педагогічну діяльність, метою якої є обмін досвідом та співробітництво у сфері підвищення якості освіти у загальноосвітніх навчальних закладах України та Польщі.

Встановлення і розвиток міжнародних зв’язків з навчальними закладами, державними і громадськими організаціями, участь у міжнародних освітніх програмах і проектах – важливий напрям формування демократичного суспільства, здійснення процесів європейської та євроатлантичної інтеграції нашої країни. Забезпечення повноправного представництва освітян Київщини у міжнародних форумах, програмах, що проводяться під егідою міжнародних організацій, дає змогу підвищувати фаховий рівень педагогів, набувати досвіду впровадження інформаційних технологій в освіті, формування нових світоглядних засад сучасного навчального-виховного процесу, залучення учнів та вчителів до науково-дослідної, пошукової, експериментальної та практичної діяльності в рамках міжнародних проектів і програм.

Гості з Польщі мали можливість ознайомитися з історичними пам’ятками м. Білої Церкви та мальовничими краєвидами Київщини у с. Ковалівка Васильківського району.