КОІПОПК

Лют 19 2021

Print this Запис

Внутрішня система забезпечення якості освіти в закладі загальної середньої освіти. Досвід прогресивного управлінця.

Сучасний керівник як менеджер освітнього процесу закладу розуміє, що основною метою діяльності  педагога є формування особистості з усвідомленою громадянською позицією, індивідуальності, готової до конкретного вибору місця в житті, відкритої до міжкультурного діалогу та здатної змінити на краще своє життя й життя країни.

Саме таким керівником є директор Комунального закладу освіти Васильківської районної ради «Погребівський академічний ліцей» Красніков Віталій, який поділився досвідом роботи з директорами та заступниками директорів закладів загальної середньої освіти Київщини під час другого заняття обласного майстер-класу з теми «Внутрішня система забезпечення якості освіти в закладі загальної середньої освіти: розроблення, упровадження, виконання» 19 лютого 2021 року в онлайн-форматі. Як керівник професійної спільноти управлінців Віталій Красніков надав інформацію щодо створення та впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти в сучасному закладі. Пан Віталій акцентував увагу учасників заняття на важливості запровадження внутрішньої системи забезпечення якості, як стратегічного рішення закладу, покликаного допомогти поліпшити її загальну дієвість та забезпечити міцну основу для ініціатив щодо її ефективного та сталого розвитку. Методист відділу управління закладами освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Інна Маніленко ознайомила з документуванням освітньої та управлінської діяльності в умовах розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Координувала зустріч методистка відділу управління закладами освіти  КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Людмила Бондаренко, яка інформувала присутніх про чинники, які впливають на формування внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти в цілому.

На завершення  робочої зустрічі учасники поділилися враженнями та обговорили виконання творчого домашнього завдання, яке передбачає презентацію прогресивного досвіду управлінської освітньої діяльності при побудові  внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладі загальної середньої освіти.