КОІПОПК

Січ 11 2021

Print this Запис

Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Результативна початкова освіта»

12 січня 2021 року об 11:00 годині на платформі Youtube відбудеться Всеукраїнська науково-практична онлайн конференція «Результативна початкова освіта».

Мета конференції – обговорення актуальних наукових і практичних аспектів розвитку Нової української школи, окреслення перспектив та очікувань суспільства від реформи НУШ, аналіз досягнень досвіду педагогів.

До участі в конференції запрошуються науковці,  завідувачі кафедр, методисти, які координують роботу вчителів початкових класів, керівники закладів загальної середньої освіти, педагогічні працівники та усі зацікавлені  в розвитку початкової освіти.

Зареєструватися на конференцію та залишити заявку на отримання сертифікату можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsnj_Do2HhYrZ2ZXM9yNyb8TRIurkHl2RooQYOeLYBJm3zjw/viewform

За день до початку конференції усім зареєстрованим учасникам на електронну адресу надійде лист із посиланням на конференцію.

Долучитися до перегляду конференції як слухач можна під час відеотрансляції, посилання на яку буде розміщено на сайті Інституту педагогіки НАПН України 12 січня 2021 року.