КОІПОПК

Чер 15 2017

Print this Запис

Всеукраїнський науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» крокує Україною: зустріч учасників Проекту Київської області

14 червня 2017 року у межах Всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп» на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся навчальний тренінг для учасників Проекту Київської області.

Головним питанням заходу  стало організація роботи вчителів-словесників Київщини на шляху реалізації Проекту на ІІ етапі проведення  експерименту. Зустріч розпочалася обговоренням результатів конкурсів-оглядів Проекту учнівського «Стежками літературних героїв 2017» та для вчителів «На хвилі сучасності 2017».

Більшість учасників Проекту Київської області  стали дописувачами журналу «Філологічний Олімп» і розглядають роботу у журналі  як один із шляхів самореалізації, самовдосконалення та власну підготовку до роботи учителя в оновленій системі освіти України. Було презентовано порядок  подання публікацій до редакції журналу «Філологічний Олімп».

Учасники заходу обговорили спільні дії щодо розгортання Проекту на 2017/2018 навчальний рік, перспективні напрями розвитку творчих груп Київщини.

Екскурсія на «Палієву гору», найвищий пагорб державного дендрологічного парку «Олександрія» НАН України, розташованого у південно-західній частині парку, на лівому березі Росі, завершила  зустріч учасників Проекту.

Сповненими емоціями та планами, бадьорими та натхненими, від’їзжали олімпійці з Білої Церкви.

«Учитель повинен свідомо йти в ногу із сучасністю, пройматися й надихатися силами, що пробудилися в ній» – про це і багато інше думали учасники Проекту, прощаючись до наступної зустрічі в осені.

 

Рефлексія. Відкритий мікрофон

Літечко пахне димом від мангалу, квітами та відпочинком. А ще воно пахне чудовими зустрічами з однодумцями, колегами, професіоналами своєї справи і просто хорошими людьми, учасниками Всеукраїнського науково-педагогічного проекту “Філологічний Олімп” у Київській області. Пахне новими творчими доробками, новими ідеями, креативними рішеннями. Воно надихає працювати і творити, навіть, на відпочинку, підкидає нові ідеї та навіює нові думки. Мабуть той, хто народився справжнім учителем і не працює на роботі, а живе нею, ніколи не зможе відволіктися. Або навчиться жити, поєднавши,  як ми, приємне і корисне. Олімп чекає на нас, і часу на зупинку немає, хіба що на перепочинок. З цими думками ми  прощалися сьогодні, Дякую усім за чудовий настрій та натхнення. (Сливка А.М.)

 

14 червня 2017 р. у стінах КВНЗ КОР «Академія безперервної освіти» відбулася зустріч учасників всеукраїнського науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп». Це зустріч однодумців, учителів, які вміють працювати, творити, вчитись самі і вчити інших, яких об’єднав «Філологічний Олімп». Ми, філологи Київщини, із задоволенням і нетерпінням чекаємо, коли знову зможемо зустрітись, адже стали однією великою сім’єю, а Філологічний Олімп – домівкою.

Сьогодні було підбито підсумки роботи, оголошено результати конкурсів. Колеги поділились своїми думками:

«На сьогоднішній зустрічі ми отримали море задоволення, захоплення і досвіду. Цікавий, насичений захід, вдале поєднання теоретичної і практичної частини зустрічі. Ідея самого проекту унікальна і виправдана».

«Дуже зворушила гостинність, доброзичливість, а також місце проведення навчального тренінгу «Як представити себе колегам…»».

«Я дуже рада, що беру участь у Проекті. Дізнаюсь багато нового, цікавого, особливо читаючи журнал. А які цікаві конкурси і для вчителів, і для учнів!»

«Відчуття, що ми йдемо в ногу з часом не покидало мене на заході. Мета проекту повністю співпадає із завдання Нової української школи. Сподіваємося, що працюючи у Проекті, ми будемо готові працювати у сучасній оновленій школі, і будемо готовими до сертифікації вчителів».

Усі учасники зарядилися позитивними емоціями і з піднесеним настроєм повернулись до своїх домівок. (Фесан Л.П.)