КОІПОПК

Лют 19 2021

Print this Запис

«Я сприймаю твори, як ткане полотно зі складним візерунком» – зустріч учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури Київщини з українським прозаїком, перекладачем, журналістом, науковцем Наталією Дев’ятко

18 лютого 2021 року в онлайн-форматі на платформі «Google Meet» відбулася зустріч учителів-філологів Київщини з українським прозаїком, перекладачем, журналістом, науковцем Наталією Дев’ятко, яка має багато літературних нагород та працює в різних жанрах: історична і психологічна проза, наукова фантастика, фентезі, пригодницькі казки для дітей та юнацтва.

Натхненною та захопливою, патріотичною та вражаючою, цікавою та змістовною – саме такою  була мандрівка у світ письменниці, яка вразила нас інтелектом, чесністю й громадянською позицією. Роздуми авторки про сучасну літературу стали потужною  мотивацією до знайомства з її різножанровими творами.

Ми щиро вдячні пані Наталі, багатогранній і талановитій письменниці, за свято для душі, яке залишило в наших серцях тепло й радість від спілкування, а її гасло «Книжка – це найкраща мандрівка, коли не можеш вийти з дому»  є  надзвичайно актуальним у сучасних умовах.