КОІПОПК

Чер 13 2017

Print this Запис

Навчання педагогів за компонентом «Вчителі» в межах реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»

З 29 травня по 9 червня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»  24 учителя англійської мови пройшли навчання за 24 годинним модулем в межах реалізації швейцарсько-українського освітнього проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» у процесі проведення курсів підвищення фахової  кваліфікації  вчителів англійської мови з проблеми «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій на заняттях англійської мови».  Навчання з громадянської освіти проводили майстер-тренер проекту Бендерець Наталія Миколаївна; тренери Кушнір Ярослава Анатоліївна та Бендерець Юлія Юріївна.

В ході проведення занять учасники ознайомилися із метою впровадження  громадянської освіти  та важливістю підтримки розвитку громадянського суспільства через поширення знань про освіту для демократичного громадянства та освіту з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в Україні у процесі цільового навчання вчителів загальноосвітніх навчальних закладів. Особливу увагу приділили темам демократичної культури, ключовим сферам демократичного врядування в навчальному закладі, формуванню громадянських компетентностей учнів та вчителів, а також розвитку учнівського самоврядування. Жваву дискусію серед учасників тренінгу викликала тема взаємодії влади та громади у підтримці школи.

По завершенні  навчання за даною програмою учасники дійшли висновків щодо важливості встановлення співпраці між школою і громадою, яка займають  центральне місце у змісті громадянської освіти і вважаються  елементом, що допомагає всім учасникам навчально-виховного процесу ототожнювати уроки з реальним життям.