КОІПОПК

Чер 04 2018

Print this Запис

З 29 травня по 01 червня 2018 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся Всеукраїнський семінар «Організація навчання за педагогічною технологією «Росток» у контексті Нової української школи»

З 29 травня по 01 червня 2018 року на базі Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» відбувся Всеукраїнський семінар «Організація навчання за педагогічною технологією «Росток» у контексті Нової української школи».

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Осадчий І.Г., ректор академії, доктор педагогічних наук, який розкрив систему функціонування педагогічної технології «Росток» в області.

Під час семінару виступила автор і керівник проекту «Росток», кандидат педагогічних наук, професор, Т.О. Пушкарьова, яка висвітлила теоретико-методичні та організаційні питання Всеукраїнської педагогічної технології «Росток» у контексті Нової української школи.

У роботі семінару взяли участь 75 осіб. Зокрема, директори шкіл Київської області, у яких впроваджується педагогічна технологія «Росток», а також учителі початкових класів, учителі математики та курсу «Навколишній світ» основної школи Вінницької, Житомирської, Донецької, Дніпропетровської, Херсонської, Хмельницької та Київської областей і м. Києва.

Також у роботі семінару взяли участь:

  • Воронцова Е.В., науковий співробітник Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти»;
  • Бачинська Є.М., проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»;
  • Ткаченко Л.П., завідувач відділу початкової освіти академії.

Протягом чотирьох днів роботи семінару працювали такі секції:

  • Управління педагогічним проектуванням в умовах реформування освіти;
  • Теорія і практика реалізації інноваційної технології «Росток» у навчально-виховному процесі початкової школи;
  • Методика викладання інтегрованого курсу «Навколишній світ» (5-6 класи);
  • Науково-методичні та практичні основи використання ІКТ в організації навчально-виховного процесу у початковій школі. Електронна підтримка курсів «Навколишній світ» та «Математика»;
  • Методика викладання математики (5-7 класи), методика викладання алгебри (7 клас), методика викладання елементів теорії ймовірностей (6-9 класи).

Після закінчення роботи семінару всі учасники отримали свідоцтва.