КОІПОПК

Чер 04 2018

Print this Запис

З 29 травня по 01 червня на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся другий етап навчання тренерів-педагогів, які готуватимуть вчителів майбутніх перших класів до роботи в умовах Нової української школи

З 29 травня по 01 червня 2018 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся другий етап навчання тренерів-педагогів, які готуватимуть вчителів майбутніх перших класів до роботи в умовах Нової української школи.

У ході роботи учасники тренінгу ознайомились з:

  • особливостями організації ефективного і безпечного освітнього середовища;
  • особливостями формувального оцінювання та технологією порт фоліо;
  • основами педагогіки партнерства, особливостями роботи з батьками та медіа;
  • основами інклюзивної освіти; механізмами надання додаткової підтримки; особливостями роботи з індивідуальною програмою розвитку.

Окрім того, тренери-педагоги ознайомились з методикою компетентнісного навчання «Шість цеглинок», особливостями організації проектної діяльності з застосуванням LEGO System; особливостями навчання через маніпуляцію з предметами.

Усі учасники тренінгу відзначили, що навички використання активних методів навчання при плануванні і проведенні різних видів діяльності є невід’ємною складовою ефективної роботи вчителя на початковому етапі навчання першокласників.