КОІПОПК

Лют 22 2021

Print this Запис

Запрошуємо до участі у Міжнародному фотоконкурсі «Ми – Люди Землі»!

До уваги керівників, педагогічних працівників, творчих учнів і студентів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти Київщини! Повідомляємо про проведення за сприяння Міністерства освіти і науки України з 12 лютого по 15 травня 2021 року  Міжнародного фотоконкурсу «Ми – Люди Землі».

Мета Конкурсу – розвиток дитячої та юнацької творчості, формування громадської еко-свідомості, національної культури чистоти та екологічної відповідальності людства. До участі в Конкурсі запрошуються учні 5-8-х та 9-11-х класів закладів загальної середньої, позашкільної і професійної (професійно-технічної) освіти, студенти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів закладів вищої освіти.

На Конкурс подаються власноруч зроблені світлини з авторською назвою та описи зображення цієї ж світлини (есе, твір-роздум, вірш, проза). Пріоритетні напрямки Конкурсу: «Природні ресурси та Планета», «Технології та довкілля», «Сім’я, природа, культура», «Я – екосистема», «Промисловість та навколишній світ», «Зелена ера», «Гармонія: тіло, душа, природа».

Детальніше про умови проведення Конкурсу та вимоги до конкурсних робіт – в листі МОН України від 15.02.2021 № 1/9-71 «Щодо проведення Міжнародного фотоконкурсу».