КОІПОПК

Лют 27 2019

Print this Запис

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській  науково-практичній конференції «Ціннісні засади реалізації ідей Нової української школи»!

Шановні колеги!

12 березня 2019 року згідно  плану заходів Національної академії педагогічних наук України на базі Комунального  навчального  закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»  відбудеться Всеукраїнська  науково-практична конференція «Ціннісні засади реалізації ідей Нової української школи».

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної педагогічної  науки та практики у реалізації ідей Нової української школи. Впровадження педагогіки партнерства у взаємодії закладів освіти, сім’ї та громадськості, у формуванні в учнів духовно-моральних цінностей.

До участі в конференції запрошуються наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти та здобувачі, працівники наукових лабораторій, керівники освітніх установ і закладів освіти, педагогічні працівники.

Просимо учасників до 25 лютого 2019 року надіслати заявку учасника; до 01 березня  2019 року (включно) надіслати тези доповіді  українською або англійською мовою на e-mail: kabinet2015@ukr.net.

Детальніше про умови участі у конференції