КОІПОПК

Бер 26 2019

Print this Запис

Засідання обласного майстер-класу Ірини Ясенової для  учителів англійської мови

21 березня 2019 року на базі Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит»-загальноосвітня школа І ступеня» Таращанської районної ради відбулося третє засідання обласного майстер-класу для  учителів англійської мови під керівництвом  Ірини Ясенової з теми «Організація роботи пришкільних мовних таборіві».

Із вступним  словом та аналізом домашнього завдання до учасників заходу звернулась Ірина Ясенова, вчитель англійської та іспанської мов Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит»-ЗОШ І ступеня».

В ході проведення майстер-класу  учителі  опрацьовували методики та прийоми організації проектної діяльності учнів під час перебування у пришкільному мовному таборі. Педагоги ознайомились із  PBL та способами йоговпровадження, розробляли плани проектів та шляхи їх реалізації у програмі табору. Також, увага приділялась методам та інтерактивним, груповим формам роботи на основі компетентнісного та комунікативного підходів до викладання англійської мови.

На завершення  проведено рефлексію та «feedback»,  які  дали змогу учасникам майстер-класу висловити думки та побажання щодо проведених заходів та роботи майстер-класу в майбутньому. Панувала атмосфера творчості, пошуку й доброзичливості. У майстер-класі взяли участь 38 учителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Київської області.