КОІПОПК

Лют 15 2019

Print this Запис

Засідання обласної педагогічної студії з теми «Створення єдиного освітнього середовища закладу загальної середньої освіти»

13 лютого 2019 року на базі Глевахівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильківського району відбулося друге засідання обласної педагогічної студії з теми «Створення єдиного освітнього середовища закладу загальної середньої освіти». Засідання було присвячене проблемі організації дистанційного навчання учнів з використанням учительських сайтів, Google додатку «Classroom» та освітньо інформаційної системи «Мій Клас».

Учителі навчального закладу Дмітрова Л.В., учитель англійської мови, Кукла І.К., учитель фізики, Кот Ж.О., учитель математики та інформатики поділилися власним досвідом роботи щодо організації дистанційного навчання учнів, акцентувавши увагу колег на тому, що дистанційне навчання – це сукупність сучасних технологій, які забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання ІКТ від тих, хто навчає, до тих, хто навчається. Також для учасників педстудії був проведений практичний модуль учителями школи Магдибор Л.М., Сторожук Г.В., Кириченко М.П., Куксою О.І., на якому присутні ознайомилися із сервісами Wix.com та Google sites, веб-дизайном, версткою та редагуванням веб-сторінок, розпочали створювати особисті сайти-портфоліо. Для гостей було проведено тренінг «Пізнай себе» (Прядко Л.Л., Капралюк І.О.).

Учасникам педагогічної студії запропоновано створити та наповнити матеріалами особистий сайт-портфоліо або віртуальну учительську, сайт ШМО.