КОІПОПК

Лис 20 2015

Print this Запис

Завершення семінару для вчителів німецької мови за сприяння Міністерства освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні

OLYMPUS DIGITAL CAMERA20 листопада 2015 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» завершив роботу п’ятиденний семінар для вчителів німецької мови «Grammatik und Phonetik – neue methodische Anregungen für den Unterricht Da F», який проводився в рамках фахових курсів вчителів німецької мови за сприяння Міністерства освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні. 

У заході взяли участь 15 учителів німецької мови закладів освіти Київщини.

В ході семінару вчителі ознайомилися з теоретичними та практичними аспектами навчання німецької мови як другої іноземної. Значну увагу зосередили на нових методичних підходах у навчанні граматики і фонетики.

Учасники отримали відповідь на цілий ряд запитань, що стосуються вдосконалення фахової майстерності викладання іноземних мов.

Слухачі отримали консультації щодо методики викладання німецької мови, допоміжні засоби для вдосконалення фонетичних навичок, які будуть застосовані на практичних заняттях з метою корекції вимови. Також учителі практикували інтерактивні технології навчання, розробили методичні матеріли з метою їх подальшого використання під час роботи з учнями, ознайомилися з актуальними онлайн-ресурсами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Методично-навчальні заняття  проводила референт Goethe-Institut  в Україні доктор Наталія Жданова (Київський національний лінгвістичний університет).

Учасникам семінару будуть видані двомовні сертифікати, підписані Міністерством освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні. Згідно з наказом МОН України, години семінару будуть зараховані слухачам як години фахової підготовки вчителів при проходженні курсів підвищення кваліфікації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA