КОІПОПК

Гру 19 2017

Print this Запис

Завершено курси «Організація і зміст діяльності гуртків науково-технічного напряму»

  

15 грудня 2017 року завершено курси підвищення фахової кваліфікації для методистів, керівників гуртків науково-технічного напряму з проблеми «Організація і зміст діяльності гуртків науково-технічного напряму». Зміст курсів було спрямовано на поглиблення знань слухачів і вдосконалення набутих умінь з організації науково-технічної творчості, винахідницької та експериментальної діяльності учнівської молоді у гуртках науково-технічного напряму.

Слухачам було запропоновано ряд навчальних занять щодо модернізації діяльності гуртків науково-технічного напряму в умовах реформування системи освіти та суспільних викликів, вдосконалення їхнього організаційно-педагогічного, навчально-методичного, дидактичного забезпечення: «Позитивний імідж гуртка та засоби його формування», «Професійна орієнтація і професійне  самовизначення вихованців гуртків науково-технічного напряму», «Створення та функціонування інформаційно-освітнього середовища сучасного закладу позашкільної освіти» (Гаврилюк В.Ю., методист відділу виховної роботи та позашкільної освіти), «Сучасні підходи до організації та змісту діяльності гуртків науково-технічного напряму» (Карлінська Л.Д., завідувач відділу науково-технічної творчості КЗ КОР «ЦТДЮК»), «Шляхи впровадження STEM-освіти: від теорії до практики» (Слободяник О.В., старший викладач кафедри природничо-математичних дисциплін та технологій) тощо.

Слухачі курсів відзначили високий рівень організації педагогічної практики, яка була проведена на базі КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (директор – Нестерук Т.В.) та Станції юних техніків Білоцерківської міської ради (директор – Гордєй Л.А.). Слухачам були запропоновані навчальні заняття, майстер-класи, психолого-педагогічні тренінги щодо вдосконалення освітньої діяльності художньо-технічних, спортивно-технічних, інформаційно-технічних гуртків, формування творчих здібностей дітей у гуртках початкового технічного моделювання.

Захист творчих проектів слухачів відбувся у формі  майстер-класів, у ході яких було презентовано авторські методичні системи та перспективний педагогічний досвід освітньої діяльності гуртків науково-технічного напряму.

Слухачі курсів висловили подяку керівництву та науково-педагогічним працівникам КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» за високу якість проведення теоретичних і практичних занять, мотивацію їх до подальшої професійної діяльності й самоосвіти.