КОІПОПК

Чер 07 2018

Print this Запис

Завершено очну сесію для вчителів Васильківського району, які викладатимуть англійську мову у 1 класах з 2018/2019 навчального року

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 27 лютого 2018 року №208 «Про організацію та проведення підготовки вчителів іноземних мов, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році, закладами післядипломної педагогічної освіти до викладання іноземних мов (англійської, німецької та французької) відповідно до Концепції «Нова українська школа» з 4 по 6 червня 2018 року на базі Опорного навчального закладу  ̶ Гребінківський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад”Васильківської районної ради проведено тренінг для вчителів, які викладатимуть англійську мову у  1 класах з 2018/2019 навчального року.

В ході проведення серії тренінгів тренер, Ярослава Кушнір, ознайомила учасників із основними підходами та сучасними методиками викладання англійської мови у початковій школі в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа». Також, вчителі практикували та розробляли завдання, використовуючи принципи компетентнісного та комунікативного підходів, а також принцип інтеграції наскрізних змістових ліній у процесі вивчення англійської  мови учнями початкових класів.

З метою якісної організації та проведення триденної сесії  використано навчально-методичні матеріали, розроблені експертами Британської Ради в Україні.

22 особи пройшли навчання та отримали навчально-методичні матеріали з метою їх подальшого використання в освітньому процесі.