КОІПОПК

Тра 21 2020

Print this Запис

Завершила роботу педагогічна студія з теми «Сучасний урок літератури – формат креативних ідей для вчителя і учня»

21 травня 2020 року в режимі онлайн відбулося  третє (заключне) заняття  обласної  педагогічної студії учителів-методистів Федорченко Н. В. та Ільїної І. І. з теми «Сучасний урок літератури – формат креативних ідей для вчителя і учня» для вчителів української та зарубіжної літератур Київської області.

У заході взяли участь:

Химера Наталія Володимирівна, методист відділу української мови та літератури, зарубіжної літератури КНЗ КОР «КОІПОПК»;

Крохмаль Вікторія Валеріївна, головний спеціаліст відділу освіти Ржищівської міської ради;

учителі-учасники педагогічної студії.

Тема заняття. Сучасний урок літератури в контексті компетентнісного підходу

Заняття розпочалося з виступу керівників профоб’єднання Федорченко Н. В. та Ільїна І. І., які підбили підсумки роботи обласної педагогічної студії «Сучасний урок літератури – формат креативних ідей для вчителя і учня», після чого учасники представили творчі звіти «Щоб урок літератури був цікавим і креативним».

Координатор студії Химера Н. В. звернула увагу колег на важливості сучасного уроку літератури – формату креативних ідей учителя та учня та надала методичні рекомендації щодо застосування отриманого досвіду, який допоможе вчителю-словеснику використовувати його ефективно в ході освітньої діяльності.

На завершення учасники провели вправу «Карусель вражень», під час якої кожен отримав можливість висловити свої враження від участі в засіданнях обласної педагогічної студії.

Впродовж роботи педстудії панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням професійного зростання та самовдосконалення.

Дякуємо усім учасникам педагогічної студії, що долучилися до засідання в режимі онлайн! Бажаємо творчих успіхів та креативних ідей!