КОІПОПК

Тра 16 2019

Print this Запис

Завершила свою роботу обласна педагогічна студія для вчителів географії та керівників гуртків Київської області з теми «Краєзнавчий принцип навчання географії»

15 травня 2019 року на базі Погребівської філії ОНЗ Путрівський НВК «гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківської районної ради відбулося заключне засідання обласної педагогічної студії для вчителів географії та керівників гуртків під керівництвом Краснікова Віталія Костянтиновича з теми «Краєзнавчий принцип навчання географії».

«Використання сучасних інструментів у процесі формування краєзнавчої та цифрової компетентностей учнів на уроках географії та в гуртковій роботі», такою була наскрізна тема підсумкового заняття.

У заході взяли участь:

  • Валерій Совенко, завідувач відділу географії, економіки та краєзнавства КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів»;
  • Валентина Краснікова, методист методичного кабінету відділу освіти Васильківської районної державної адміністрації;
  • Світлана Терещенко, завідувач Погребівської філії.

На початку засідання Світлана Терещенко, завідувач Погребівської філії розповіла про досягнення учнів та педагогів закладу в 2018/2019 навчальному році й побажала учасникам плідної роботи та набуття нових знань й професійних компетентностей на шляху реалізації ідей Нової української школи.

Валентина Краснікова, методист методичного кабінету відділу освіти Васильківської райдержадміністрації, наголосила на важливості постійного професійного самовдосконалення й самоосвіти, побажала учасникам поглибити свої вміння й навички та взяти найкраще із сьогоднішнього засідання.

Віталій Красніков ознайомив присутніх з Google-інструментами у професійній діяльності вчителя географії.

Під час воркшопу вчителі мали змогу на практиці попрацювати з наступними додатками:

  • GoogleКарти;
  • Google Перегляд вулиць;
  • GoogleEarth;
  • GoogleArt&Culture.

Родзинкою засідання стала робота з віртуальною та доповненою реальністю у додатках GoogleCardbord та GoogleЕкспедиції за допомогою окулярів віртуальної реальності.

В кінці заходу керівник педагогічної студії презентував колегам результати роботи учасників студії – посібник для вчителів «Краєзнавчий принцип навчання географії».

Координатор заходу, завідувач відділу географії, економіки та краєзнавства КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Валерій Совенко у своєму виступі наголосив на важливості застосування сучасних технологій на заняттях з географії, які сприяють формуванню цифрової грамотності учнів ХХІ століття, підвів підсумки роботи педагогічної студії, подякував керівнику та педагогам за активність, творчий підхід до роботи та вручив сертифікати слухачам.

Учасники заходу висловили щиру подяку за високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні обласної педагогічної студії її керівнику – Краснікову В.К., адміністрації та педагогічним працівникам Погребівської філії ОНЗ Путрівський НВК «гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Васильківської районної ради, а також координатору заходу – Совенку В.В. і зауважили, що сьогоднішнім гаслом  кожного педагога мають бути такі слова «Разом – до змін, разом – до Нової української школи!».