КОІПОПК

Лип 01 2016

Print this Запис

Завершилася робота літнього мовного табору

1 липня 2016 року на базі Комунального закладу «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів» відбувся фестиваль «Єврофест-2016» у рамках закриття III профільної навчально-тренувальної зміни для обдарованої учнівської молоді Київської області.

Із самого ранку на подвір’ї затишного санаторного закладу звучали вітання, приказки і побажання різними мовами світу, розцвітали усмішками  дитячі голоси та майоріли різнобарвні прапори європейських країн. То розпочиналося свято – незвичайний фестиваль пісенної та танцювальної творчості юних талантів Київщини.

Актова зала святково прикрашена, на авансцені промовистий напис  «Країна юних науковців». Щирими оплесками зустрічають учасників «Єврофест – 2016» – представників різних держав з прапорами європейських країн, а ще культурою, мовою і звичаями.

На святі-фестивалі  були присутні шановані гості: Осадчий Іван Григорович, ректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», доктор педагогічних наук, Петровська Тетяна Василівна, директор  Київського обласного  комунального  позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді», кандидат педагогічних наук, Кушнір Ярослава Анатоліївна, методист відділу міжнародних освітніх програм КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Довгопят Ольга Миколаївна, вчитель української мови та літератури Козинської загальноосвітньої школи Обухівського району, член Національної спілки письменників України, та вчителі англійської мови ЗНЗ Київщини.

З вітальним словом до юних талантів звернувся  директор закладу Косовський Анатолій Іванович, який привітав учасників зі святом, побажав успіхів і щасливих днів літа. Петровська Тетяна Василівна у своєму зверненні до обдарованої молоді та колег  висловила щирі слова вдячності за гідне виховання юної наукової зміни.

Кушнір Ярослава Анатоліївна французькою мовою привітала школярів з неабиякими успіхами у знанні іноземних мов та побажала юним дослідникам нових відкриттів та пошуків.

Родзинкою на святі стала зустріч із фіналісткою п’ятого сезону «Х-фактор» – Іриною Василенко.

Ще довго лунали дитячі голоси, фото на згадку і щирі сльози радості від того, що ми є, що ми – справжні  українці від діда – прадіда, із своєю культурою, вдачею, національними традиціями та  рідною мовою!!!