КОІПОПК

Лис 27 2015

Print this Запис

Завершили роботу курси «Особливості організації поглибленого вивчення англійської мови у спеціалізованих навчальних закладах та профільних класах»

Завершили роботу курси підвищення фахової кваліфікації вчителів англійської мови з проблеми «Особливості організації поглибленого вивчення англійської мови у спеціалізованих навчальних закладах та профільних класах», які тривали з 16 листопада по 27 листопада 2015 року. На курсах навчалося 13 вчителів англійської мови Київської області. Спланована робота з вчителями-філологами, які викладають англійську мову у спеціалізованих навчальних закладах, була спрямована на забезпечення вдосконалення всіх компонентів готовності вчителя до навчально-виховної діяльності у профільних класах та викладання англійської мови в профільній школі за комунікативною методикою. Комунікативно орієнтовне викладання англійської мови має на меті не тільки дати учням практичні знання граматики та лексики мови, що вивчається, але також розвинути у них розуміння того, як мова використовується для спілкування.

Це стало можливим завдяки Нетелі ХанлетOLYMPUS DIGITAL CAMERA, волонтеру Корпусу Миру США в Україні, яка проводила тренінги з методики викладання та практикуми англійської мови. Нетелі переконала педагогів, що більшість дітей, особливо у профільних класах, вивчає англійську мову тому, що вони вірять, що це допоможе їм досягти високих результатів у майбутньому. Вони вбачають в англійській мові засіб отримання престижної високооплачуваної роботи, хочуть подорожувати за кордоном, дізнатися більше про культуру інших націй або просто зустріти нових друзів. «Первинна мотивація учнів може бути досить сильною, але згодом, під напругою вивчення нової мови з її складною вимовою, синтаксисом і вокабуляром,  мотивація може зникнути. Без сильної мотивації учні ніколи не перейдуть від маніпулятивної до комунікативної стадії вивчення мови і ніколи не будуть розмовляти іноземною вільно», посміхаючись розповідала Нетелі вчителям під час тренінгу.

У процесі роботи також було продемонстровано різноманітні прийоми комунікативного навчання англійської мови, способи використання матеріалів підручника на різних етапах уроку у цікавий для учнів спосіб.

Вчителі активно брали участь у виконанні завдань, спеціально розроблених Нетелі для учнів, які навчаються у класах філологічного профілю та вивчають англійську мову поглиблено. 

Для вчителів англійської мови було організовано навчальні тренінги від британського видавництва «MacMillan» – «Підготовка учнів до ЗНО-2016 з англійської мови », які професійно проводила Оксана Цегей, старший методист видавництва.

Під час науково-практичної конференції вчителі ділилися враженнями, методичними ідеями, відзначивши високий рівень проведення та організації курсів.

Дізнатися більше про роботу Корпусу Миру США в Україні можна за посиланням  http://ukraine.peacecorps.gov/