КОІПОПК

Лют 05 2018

Print this Запис

Завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів

02 лютого 2018 року завершили свою роботу курси підвищення фахової кваліфікації вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів. Зміст курсів було спрямовано на поглиблення знань слухачів та вдосконалення набутих умінь з організації науково-методичної роботи з педагогічними працівниками дошкільних навчальних закладів, створення умов  для розвитку їх професійної компетентності.

Під час курсів слухачі ознайомились з актуальними питаннями розвитку дошкільної освіти, інноваційними підходами у роботі вихователя-методиста ДНЗ. Особливої уваги та обговорення викликали наступні теми: «Формування життєвої компетентності  дітей дошкільного віку відповідно до Базового компонента  дошкільної освіти», «Особливості організації життєдіяльності дітей та планування освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах» (Н.І.Нечипорук), «Педагогічна рада як колегіальний  орган управління дошкільним навчальним закладом», «Упровадження освітньої розвивальної технології «Радість розвитку» у дошкільних навчальних закладах» (Т.М.Корж), «Філософія освіти: виклики постмодернізму» (О.Г.Дуб), «Організація  науково-методичної роботи в закладах освіти», «Атестація як умова розвитку творчої активності педагогічних працівників» (І.П.Паливода), «Інновації  у вітчизняній і зарубіжній педагогіці» (А.М.Шевченко), «Методи  моніторингових досліджень професійної  компетентності педагогів» (Н.М.Ревуцька), «Кращі педагогічні практики: розроблення, експертиза, упровадження» (Л.В.Кабан), «Профілактика емоційного вигорання педагогів засобами музикотерапевтичних здоров’язберігальних технологій» (С.В.Ковальова).

       

Жвавий інтерес слухачів курсів викликав навчальний тренінг «Зміст та  організація роботи з альбомом розвивальних завдань для дітей 5-7 років «Світ у картинках, який провела автор посібника Людмила Володимирівна Шелестова, доктор педагогічних наук, головний науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України.

Слухачі відмітили високий рівень організації педагогічної практики, яка відбулася на базі дошкільного навчального закладу №28 «Горобинонька» Білоцерківської міської ради, ознайомилися з розвивальним середовищем закладу, поділилися досвідом  з використання активних форм роботи з педагогами.

Оксана Валеріївна Романюк, вихователь-методист закладу, презентувала слухачам модель методичної роботи з педагогічними працівниками, ознайомила з організацією та плануванням роботи методичного кабінету, інструктивно-методичними вимогами до ведення ділової  документації.

Галина Петрівна Дульська, вихователь дошкільного навчального закладу,  презентувала слухачам програму «Цікаві шашки» та ознайомила з особливостями організації гурткової роботи в  ДНЗ.

Алла Петрівна Гацанюк, вихователь дошкільного навчального закладу, провела з дітьми старшого дошкільного віку заняття з навчання гри в шашки «Чорно-біле королівство».

Слухачі курсів висловили подяку керівництву та  науково-педагогічним працівникам КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» за високу якість проведення теоретичних і практичних занять, мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти.

 

<<Усі фото роботи курсів>>