КОІПОПК

Лип 14 2017

Print this Запис

Завершився чотириденний тренінг для вчителів пілотних шкіл

У рамках упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти у Київській області завершився чотириденний тренінг для вчителів пілотних шкіл.

Ключові зміни, які торкнуться реформи початкової школи, були презентовані  педагогам області у форматі творчої співпраці. Учасники тренінгу з концептуальними засадами укладання модельної навчальної програми як основного робочого документа вчителя, проаналізували взаємозв’язки загальних та конкретних очікуваних результатів навчання.

Окрім того, учасники за допомогою тренерів Романюк О.В. та Ткаченко А.О. визначили послідовність формування і вдосконалення докладних очікуваних результатів навчання, зрозуміли парадигму становлення ключових компетентностей, які є фундаментальними орієнтирами змін, що стартуватимуть у вересні 2017 року в рамках експерименту.

За сприяння Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» учасники були забезпечені усіма необхідними матеріалами та електронними додатками, які були ефективними засобами для продуктивного навчання.

Тренінгові заняття проходили на базі КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів», де учасники мали змогу ефективно використовувати усю ресурсну базу для забезпечення якісного навчання та відпочинку.

«КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» стане тією фундаментальною підтримкою, де спільнота творчо працюючих педагогів, учасників експерименту знайде актуальну, грамотну підтримку на етапі старту», – запевнив учасників ректор академії – Іван Григорович Осадчий.

Усі матеріали учасників, які підлягають узагальненню та є звітними, будуть надіслані організаторам до конкретно визначених термінів.