КОІПОПК

Бер 19 2018

Print this Запис

Завершився ІІ етап навчання тренерів для підготовки вчителів до роботи в умовах Нової української школи

Ще одна вершина НУШ підкорена – 15-16 березня на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» завершився ІІ етап навчання тренерів для підготовки вчителів до роботи в умовах Нової української школи.

У ході роботи тренінгу учасники ознайомилися з новими підходами до оцінювання навчальних досягнень учнів, особливостями організації безпечного освітнього середовища, орієнтованого на дитину.

Дерій Олена Василівна та Маковкіна Наталія Олександрівна, методисти відділу спеціальної педагогіки розкрили для тренерів основні поняття: «інклюзивна освіта», «діти з особливими освітніми потребами», ознайомили з особливостями організації освітнього процесу в інклюзивному середовищі;  надали практичні поради щодо роботи з учнями з різними функціональними обмеженнями.

Куракса Оксана Миколаївна, вчитель початкових класів Бориспільського НВК «Гімназія «Перспектива – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ім. Володимира Мономаха», ознайомила з особливостями роботи в групах, технологіями розвитку креативного письма.

Ви виконуєте надзвичайно важливу справу – запалюєте вогники надії у серцях сотень педагогів, Ви розбиваєте кригу зневіри, невпевненості та страху перед великим і невідомим.

Ви практично позбавили себе комфорту, розміреного і звичного життя заради загальнодержавної справи.