КОІПОПК

Кві 26 2019

Print this Запис

Завершився обласний майстер-клас для педагогів-організаторів «Нестандартні підходи до організації традиційних шкільних свят»

25 квітня 2019 року на базі Таращанського НВК «Гімназія «Ерудит» – ЗОШ І ступеня» завершив роботу обласний майстер-клас Чави Тетяни Дмитрівни для педагогів-організаторів з теми «Нестандартні підходи до організації традиційних шкільних свят». У роботі майстер-класу взяли участь 33 педагоги-організатори області.

Розпочала завершальне заняття керівник майстер-класу Тетяна Чава, яка пояснила методи та способи формування ціннісних орієнтацій учнів під час проведення позакласних заходів, способи ефективного використання інтерактивних технологій у професійній діяльності педагога-організатора у сучасному освітньому середовищі закладу освіти. Також учасникам заняття було продемонстровано розважально-ігрову програму «Дарма часу не втрачай – на педалі натискай!».

Слова вдячності за високий рівень організації майстер-класу висловила Юлія Коптіла, методист відділу моніторингу якості освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» та презентувала напрацювання учасників майстер-класу у вигляді інтерактивної карти освітніх ідей.

Церемонію вручення сертифікатів про успішне навчання за сертифікаційною програмою обласного майстер-класу провела директор закладу Олена Припотень, яка щиро побажала подальших творчих успіхів присутнім педагогам.

Завершився майстер-клас обміном позитивними враженнями учасників, щирими побажаннями творчих успіхів та подальшої співпраці.