КОІПОПК

Бер 29 2019

Print this Запис

Журналу «Надзвичайна ситуація +»

15 березня 2019 року Український науково-дослідний інститут цивільного захисту спільно з журналом «Надзвичайна ситуація +», за підтримки Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, провели Другу практичну конференцію «Безпека в сучасних закладах освіти: психологічна підтримка та захист», що відбулася під час Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».

Під час конференції піднімались актуальні питання щодо створення емоційно безпечного середовища для всіх учасників освітнього процесу; надання першої психологічної допомоги у стресових ситуаціях; психологічних ризиків викладача під час роботи з дітьми, їхніми батьками, адміністрацією навчального закладу та колегами; особливостей навчання дітей і підлітків основ особистої безпеки тощо. (більше інформації за ел.посиланням https://ns-plus.com.ua/2019/03/18/drugoyi-praktychnoyi-konferentsiyi-bezpeka-v-suchasnyh-zakladah-osvity-psyhologichna-pidtrymka-ta-zahyst/).

Матеріали заходу будуть опубліковані у квітневому номері журналу «Надзвичайна ситуація +». З питань придбання номера видання можна звертатися у редакцію за тел.: (098) 893-20-93, (044) 331-81-07.

Оформити передплату журналу на ІІ півріччя 2019 року можна у відділеннях «Укрпошти» за передплатним індексом 60055 або у редакції журналу за найнижчими цінами.